<style>.lazy{display:none}</style>Складські стелажі

Складські стелажі

У дистрибуції, оптовій та роздрібній торгівлі, логістика складування, є одним із ключових елементів бізнес-процесу. Вона забезпечує вирівнювання обсягів споживання (продаж) і постачання (виробництво) відповідних матеріальних об'єктів у необхідному місці та в потрібний час. Основним завданням складської логістики є акумуляція матеріальних ресурсів та управління ними на обмежених складських площах з метою задоволення мінливого попиту споживачів.

Ухвалюючи рішення про складування того чи іншого об'єкта, ви бажаєте мати можливість селективного відбору надалі, плануєте ефективне використання кожного метра складських площ (власних чи орендованих), ви дбаєте також про раціональну трудомісткість складських операцій і техніку безпеки. Складський стелаж, правильно підібраний і професійно змонтований, дає змогу вирішити всі ці питання. Звернутися до виробника для розроблення рішення і постачання складських стелажів - гарне рішення з погляду ризиків, співвідношення ціна/якість обладнання, виконання гарантійних зобов'язань.

ІМВО понад 20 років займається виробництвом с усіх типів стелажів для складу і розробкою надійних і креативних рішень для складування, у всіх галузях економіки.

Наша пропозиція включає комплекс:

  • розробку планограми складу;
  • формування специфікації стелажів для складу;
  • повний цикл виготовлення;
  • постачання і монтаж стелажів промислових;
  • післяпродажне обслуговування.
Палетні стелажі
Палетні стелажі
Поличкові стелажі
Поличкові стелажі
Консольні стелажі
Консольні стелажі
Мезоніни
Мезоніни
Спеціальні складські рішення
Спеціальні складські рішення
Безпека складу
Безпека складу
Контакти
Офіс:
79069 УКРАЇНА, М. ЛЬВІВ
ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, 337
Стелажне обладнання:
+38 (032) 297-04-50
+38 (032) 297-09-56
+38 (032) 297-04-79
[email protected]

Ознайомтеся як ми створюємо цінність для своїх споживачів.

Складські стелажі "ІМВО" є основою різноманітних логістичних рішень, надійність і якість яких вже оцінили тисячі підприємств в Україні та за її межами.

У нас ви можете купити стелажі промислові таких типів:

Виробництво розташоване в місті Львів.

Придбати стелажі для складу просто - скористайтеся лінією 0-800-50-46-50, наші фахівці проконсультують і допоможуть вам вибрати складське обладнання, що максимально відповідає поставленим завданням.

ІМВО запрошує до співпраці всіх, кому небайдужа власна ефективність, хто в непростих умовах сьогодення не забуває про творення майбутнього.

Система управління якістю ІМВО сертифікована на відповідність вимогам ISO 9001-2015

Контакти
Офіс:
79069 УКРАЇНА, М. ЛЬВІВ
ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, 337
Стелажне обладнання:
+38 (032) 297-04-50
+38 (032) 297-04-75
[email protected]