Стелажні системи ТМ "ІМВО" відповідають вітчизнаним та європейським вимогам якості що підтверджено відповідними сертифікатами, отриманими в ході численних випробувань. Якість продукції ТМ "ІМВО" відповідає наступним нормам:

 

ISO 9001:2015. Система управління якістю. Даний стандарт встановлює вимоги до системи управління якістю і сприяє дотриманню процесного підходу у вдосконаленні управління якістю для кращого задоволення потреб замовника.

 

ГОСТ Р 55525-2013: Складське обладнання. Стелажі збірно-розбірні. Загальні технічні умови. Сертифікат включає в себе 25 параметрів та вимог до стелажів, сформованих на базі європейського стандарту EN 51512, встановлює вимоги до виробництва, монтажу та експлуатації стелажного обладнання.

 

EC Declaration of conformity підтверджує відповідність стандартам Європейського Союзу: EN 15512: Сталеві статичні збірні системи. Регульовані палетні стелажні системи. Принципи проектування конструкцій EN 15620. Сталеві нерухомі системи зберігання - Стелажі збірно-розбірні - Допуски, відхилення і деформації. EN 15629. Сталеві нерухомі системи зберігання. Технічні умови на обладнання для зберігання. EN 15635. Сталеві нерухомі системи зберігання - Експлуатація та технічне обслуговування обладнання для зберігання.

 

Систематичні випробування елементів стелажів гарантують надійність продукції і дозволяють знаходити можливості її покращення. Ми моделюємо та аналізуємо поведінку конструкцій, застосовуючи сучасні методи комп'ютерного моделювання і враховуємо умови експлуатації, котрі матимуть вплив на безпеку, надійність та функціональність стелажного обладнання.

 

Ми вимогливо ставимось до наших постачальників і слідкуємо, щоб усі матеріали, які використовуються при виробництві стелажних систем відповідали міжнародним вимогам. НВП «ІМВО» використовує виключно якісні марки сталі з показником опору на розрив з межою текучості не нижче 280 Н/мм2. та порошково-полімерні покриття європейського виробництва. Збірка конструкції рами здійснюється з використанням болтів, гайок класу міцності 8.8. При цьому застосовуються гайки з пластмасовою втулкою, що запобігає ослабленню і розхитуванню болтових з'єднань в процесі експлуатації конструкцій.

 

Професійна консультація
0-800-50-46-50

Контакти

Тел./факс: +38 (032) 297-14-44 м. Львів
Тел: +38 (044) 384-18-34 м. Київ
E-mail: stelag@imvo.lviv.ua

Приєднатись

imvoimvoimvo

Замовити дзвінок

Залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.
captcha
Перезавантажити