Науково-виробниче підприємство "ІМВО"

Є провідним українським постачальником рішень систем складування і виробником спеціальних сталевих конструкцій. 24 роки досвіду на даному ринку. За цей час фахівцями підприємства розроблено та впроваджено більше 15000 рішень для складської логістики.

Нам довіряють провідні українські та іноземні підприємства.

Серед клієнтів НВП "ІМВО" компанії Київстар, Фоззі Груп, АТБ, БФ груп, УВК, AVON, Amway, Oriflame, САВСЕРВІС, Миронівський хлібопродукт, ADIDAS, SAMSUNG, Артеріум, Фармак, БаДМ, Оболонь, DHL, АВК, IDS Group, Danone, Carlsberg Ukraine, ГК T.B.Fruit, BRW, Makita, Tarkett, ММК, Jabil, Карго Партс, Солді, Снєжка-Україна, Нова Пошта і багато інших.
Makita
Danone
Nestle
Tarkett
Samsung
Київстар
Sniezka
АТБ
MMK
Adidas
Farmak
DHL

Експорт продукції

Продукція НВП "ІМВО" експортується в Нідерланди, Італію, Бельгію, Францію, Велику Британію, Германію, Польщу, Чехію, Словаччину, Литву, Латвію, Естонію, Швецію, Грузію, Румунію, Молдову, Казахстан, Туркменістан, Азербайджан, Угорщину та Ісландію.
Image
Виробництво продукції здійснюється на двох заводах. Система управління якістю НВП "ІМВО" сертифікована на відповідність вимогам ISO 9001:2015.
Якість продукції підтверджується сертифікатами УкрСЕПРО.
Системний підхід, професійність і точність, досвід та інноваційність складають основу нашого ділового підходу. Ми пропонуємо клієнтам комплексне вирішення питань складування продукції від розробки проекту до реалізації та обслуговування. Коли це необхідно, розробляємо і впроваджуємо спеціальні рішення для складування та комісіонування. Наші інженери застосовують сучасні системи СAD\CAM.
Ефективна координація поставок та монтажних робіт забезпечують нашим замовникам вчасну реалізацію проектів. Підприємство є членом Торгово-промислової палати України.
Контакти
Офіс:
79069 УКРАЇНА, М. ЛЬВІВ
ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, 313
Приймальня:
+38 (032) 297-14-44
[email protected]
Стелажне обладнання:
+38 (032) 297-04-50
+38 (032) 297-04-75
[email protected]