Розподільчі та дистрибуційні центри
Стрімкий та постійний зріст рівня технологій у всьому світі залишає дедалі менше часу та менше простору для ефективної діяльності. Відповідно, старі гуртові склади замінюються розподільчими центрами з високою швидкістю операцій. Малі і великі підприємства, не маючи потреби у власних складах, сформували своєрідний попит на створення нового типу суб’єкта логістики, який надає короткотермінові складські послуги для подальшого розподілу на території збуту. Іншим чинником, який вплинув на створення розподільчих центрів, є глобальне зменшення часу доставки вантажів.

Розподільчі центри, або ж дистрибуційні центри дозволяють виробникам/постачальникам зберігати вантаж гуртовими та роздрібними партіями до подальшої відправки в роздрібні мережі, склади, виробництва. Також, розподільчі центри є найкращим рішенням, коли треба перемістити товар з однієї вантажівки на іншу і проміжним складуванням. Для роздрібних торгівельних компаній розподільчі центри є великою перевагою, оскільки ці компанії не повинні зберігати продукцію на окремих складах, а можуть в будь-який момент отримати її в потрібних кількостях з найближчого розподільчого центру. Відповідно, чим більше розподільчих центрів є, тим краще і швидше відбувається доставка товару від виробника до кінцевого споживача. 

Ефективну роботу розподільчого центру забезпечують сучасні технології з автоматизації, складської логістики та електронного обліку. Велика кількість вхідної та вихідної номенклатури вимагає запровадження сучасних технологій складування та обслуговування вантажу. Надійність транспортного, вантажного та складського обладнання повинна бути на високому рівні, оскільки вантажооборот є дуже жвавим і частота завантаження/розвантаження є високою. В найсучасніших розподільчих центрах використовують конвеєрні системи для транспортування вантажу з місця відвантаження в місце призначення в межах складу та сучасні складські рішення з системами автоматичного завантаження і розвантаження вантажу для короткотермінового зберігання.  

Хоча основною задачею розподільчого центру є отримування великих партій вантажу з різних місць і розподілення цього вантажу дрібними партіями в роздрібні точки, питання складування є одним із найбільш важливих. А оскільки роздрібні споживачі зацікавлені у постійній наявності якомога ширшого вибору товару, склад має бути ємнісним. ТзОВ "НВП "ІМВО" забезпечує як окремі стелажні системи, так і комплексні технологічні складські рішення з розрахунками потреб в обладнанні та транспортних шляхах. Ми можемо розробити план ефективного розподільчого центру, а також вирахувати оптимальну конфігурацію складу для забезпечення проектних показників.

 

Контакти
Офіс:
79069 УКРАЇНА, М. ЛЬВІВ
ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, 337
Стелажне обладнання:
+38 (032) 297-04-50
+38 (032) 297-09-56
Стелажне обладнання ТзОВ "НВП "ІМВО" дозволяє виконувати наступні основні функції розподільчих центрів: 
  • Зберігання вантажу на палетах, на полицях, на консолях, комбіноване складування; 
  • Підбір номенклатури (пікінг) та комплектація палет для відвантаження на транспортні засоби; 
  • Сортування вантажу на вході до розміщення на стелажах; 
  • Автоматизоване одно- і багатоканальне переміщення вантажу насипом та на палетах в межах розподільчого центру з точки відвантаження до точки складування/завантаження; 
  • Засоби безпеки персоналу, обладнання та вантажу; 
  • Розмежування технологічних зон та допоміжне обладнання.