Специфіка складування будівельних матеріалів заключається в декількох ключових аспектах.

Перший аспект - великі навантаження.

Будівельні матеріали, а особливо конструктивні чи облицювальні елементи, мають велику масу і часто навантаження на одну палету перевищує 1000 кг. Відповідно, для складування використовуються підсилені стелажні конструкції, стійки та траверси більшого профілю, ніж звичайні з використанням грубшої сталі.

Другий аспект — диверсифікація розмірів та фізичних властивостей вантажу.

Особливо актуальне питання для гуртово-роздрібних будівельних магазинів, в яких продається широкий асортимент товару від сухих будівельних сумішей до елементів декору. Фасовані мішки, кабелі, профілі різної довжини, рідкі суміші, інструменти, плити з ДСП та інших матеріалів, потребують відповідного складського обладнання для складування на обмеженій території. Для важких профілів здійснюється горизонтальне складування на консольні стелажі, для легких, з метою економії площі, можуть використовуватися спеціальні пристосування на поличкових чи палетних стелажах, де вантаж складується у вертикальному положенні.

Третій аспект — умови складування.

Продукція будівельного призначення може зберігатися як в приміщенні з опаленням, так і в неопалювальному приміщенні або й просто неба. Для стелажів зовнішнього використання встановлюються навісні дахи, які оберігають продукцію від погодних впливів.

Четвертий аспект — безпека.

Безпека персоналу, безпека стелажного обладнання та безпека товару є об'єктами індивідуальних рішень. Додаткові захисти конструкцій, навантажувальної техніки та товару є обов'язковим атрибутом складу будівельної продукції.
Контакти
Офіс:
79069 УКРАЇНА, М. ЛЬВІВ
ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, 337
Стелажне обладнання:
+38 (032) 297-04-50
+38 (032) 297-09-56

Рішення

Компанія НВП "ІМВО"

Опираючись на багаторічний досвід роботи, пропонує наступні рішення для ефективного, щільного та безпечного складування будівельних матеріалів та матеріалів інженерного забезпечення.

Стелажне обладнання для довгомірних предметів.

Підприємство НВП “ІМВО” пропонує як стандартизовані стелажні системи для складування довгомірних предметів горизонтально, так і спеціальні рішення для горизонтального та вертикального складування. Можливе виконання консольних стелажів під навісом для використання назовні.

Стелажне обладнання для супермаркетів DIY.

При потребі одночасного складування та виставлення продукції на продаж потрібні комбіновані стелажі із аксесуарами. НВП "ІМВО" має досвід розробки рішень для супермаркетів DIY із застосуванням різного роду панелей, розділювачів, консолей, перемичок, рамок тощо.

Складування вантажу на піддонах.

Для розміщення однотипного вантажу на піддонах НВП "ІМВО" пропонує широкий вибір палетних стелажів та аксесуарів, розроблених спеціально для складування будівельних матеріалів. Наші стелажі забезпечують надійне та безпечне складування висотою до 14 м.

Складування рулонів, бочок, котушок.

У разі потреби складування нестандартного вантажу, як рулонів, бочок, котушок чи шин, використовуються секції палетних стелажів із застосуванням аксесуарів або ж, якщо перші непридатні для розміщення за своїми параметрами, спеціальні окремі конструкції. Ми маємо досвід розробки таких конструкції — стелажів-пеналів для розміщення котушок, які можуть бути інтегровані в наявну стелажну систему або бути встановленими окремо.