Image

Для населених пунктів чи навіть країн, розміщених на торгівельних шляхах і перехрестях, поява логістичних центрів означає великі доходи від торгівлі, а деколи і реальний економічний зріст. Відтак, обслуговуючи свою власну продукцію чи надаючи великі складські площі із найсучаснішим обладнанням та стоянки для транспортних засобів, логістичний центр є суб'єктом міжнародної торгівлі, який приваблює міжнародних виробників, транспортні компанії та 3PL операторів.

Логістичний центр є складною системою вантажопотоків всередині одного приміщення чи суміжних приміщень, основна задача якої — своєчасна оперативна комплектація вантажу, що складається з різних позицій, які, в свою чергу, знаходяться в різних місцях одного великого складу, для відправки транспортним засобом в місце призначення. Для забезпечення таких складних і швидких задач обов'язковим є застосування автоматизації та електронного обліку товарообороту, або іншими словами — системи управління складом (WMS), а також складних стелажних та транспортних систем, що працюють в одному циклі. Транспортування вантажу в межах логістичного центру відбувається здебільшого роликовими доріжками.

Діяльність логістичного центру може бути пов'язана із найрізноманітнішими галузями промисловості — харчова, машинобудівна, легка, хімічна, деревообробна тощо, кожна з яких має певні свої особливості в питанні обслуговування продукції чи товару. Однак, якщо в логістичному центрі є різні оператори, обладнання цього центру повинно носити більш універсальний характер, який підійде до будь-якої сфери, або ж приміщення центру повинне бути поділеним на окремі сектори, які забезпечують певні логістичні потреби.

Технологічно склад логістичного центру складається з декількох основних зон:

 • зона приймання вантажу;

 • зона основного складування;

 • зона пакування та маркування;

 • зона розподілу та фасування;

 • зона відвантаження.

Контакти
Офіс:
79069 УКРАЇНА, М. ЛЬВІВ
ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, 337
Стелажне обладнання:
+38 (032) 297-04-50
+38 (032) 297-09-56

Переміщення вантажу між зонами відбувається здебільшого роликовими доріжками або конвеєрами, однак в невеликих логістичних центрах можуть використовуватися навантажувачі, хоч це сповільнює процес і обмежує можливості.

ТзОВ "НВП “ІМВО” пропонує широкий спектр рішень для створення та обслуговування складу логістичного центру:

 • обладнання для довготермінового і короткотермінового зберігання однотипного вантажу;

 • обладнання для транспортування вантажу в коробках чи на палетах між зонами та рівнями складування;

 • обладнання для швидкого обслуговування вантажу, подачі та відвантаження (FIFO, LIFO);

 • обладнання для широкого асортименту товару різних параметрів;

 • обладнання для зберігання вантажу на різних рівнях, розмежування технологічних зон;

 • обладнання для роботизованого обслуговування вантажу на складі.