<style>.lazy{display:none}</style>Стелажне обладнання для виробничих підприємств - ІМВО
Склади виробничих підприємств

На виробництві, стелажі виконують не лише функцію зберігання вантажу (сировини, деталей, готової продукції), але і сортування та подачі. В залежності від виду виробництва, можуть бути застосовані однотипні або комбіновані складські рішення. Головними задачами стелажів є щільне складування та швидкий доступ вантажу для подальшого опрацювання – виробничого процесу або відвантаження. 

Складські рішення НВП "ІМВО" для виробничих підприємств включають найширший спектр стелажного обладнання – від стандартних палетних стелажів до складних автоматизованих систем складської логістики.

Ми пропонуємо наступні рішення для виробничого складування:

  • Палетні стелажі. Цей тип виконує виключно функцію зберігання вантажу великими партіям. Може використовуватися на складах сировини/комплектуючих та на складах готової продукції. В разі важливості дотримання принципу FIFO, який є поширений на виробництвах, найкраще підходять стандартні палетні стелажіпрохідні палетні стелажі та гравітаційні.  
  • Поличкові та комбіновані стелажі. Можуть бути використані як для зберігання в окремому складі, так і безпосередньо у виробничій зоні для впорядкування деталей та інструментів. Для забезпечення організованої подачі сировини/комплектуючих до виробничої зони найкраще підходять гравітаційні поличкові стелажі
  • Багатоярусні складські конструкції – мезоніни. Ці конструкції можуть включати виробничу і складську зони на одній і тій ж площі виробничого приміщення. Вантаж на палетах складується на першому рівні, а вантаж насипом чи в упакуванні зберігається та обробляється на верхніх рівнях.  
  • Консольні стелажі. Цей тип стелажів використовується для складування довгомірної продукції або комплектуючих, наприклад, у автомобільній промисловості чи виробництві металовиробів. 
Контакти
Офіс:
79069 УКРАЇНА, М. ЛЬВІВ
ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, 337
Стелажне обладнання:
+38 (032) 297-04-50
+38 (032) 297-09-56

Для підготування ефективного рішення спеціалісти НВП "ІМВО" вивчають та обробляють вхідні дані про кількість груп вантажу та їх особливості – ваго-габаритні властивості, термін зберігання (оборотність), тара/упакування тощо, а також особливості приміщення – площа, форма, висота, кількість точок прийому вантажу та відвантаження, вантажооборот, температурні режими та ін. Також спеціалісти можуть допомогти в питаннях оптимізації та вдосконалення наявних виробничо-складських рішень. Модернізація складської секції, яка відіграє важливу невід'ємну роль в товарообороті, дозволяє суттєво підвищити конкурентноздатність підприємства.