<style>.lazy{display:none}</style>Fozzy Group спільно із НВП "ІМВО" відкрила розподільчий центр у Львові

Fozzy Group спільно із НВП "ІМВО" відкрила розподільчий центр у Львові

 У Львові розпочав роботу новий розподільчий центр Fozzy Group. Це перший РЦ групи на заході України та шостий у країні. З новим РЦ група компаній оптимізувала зберігання і дистрибуцію товарів для своїх торгових мереж по всій території України.

Відтепер логістику Fozzy Group здійснюють з РЦ у п’яти областях: Запорізькій, Київській, Львівській, Одеській і Харківській.

Площа львівського РЦ — 20 058 кв. м. Потужності дають змогу відвантажувати 1200 палет за добу.

Відкривши РЦ у Львові, Fozzy Group створила 340 нових робочих місць у регіоні.

«Ми відкрили новий сучасний складський комплекс у Львові в рамках реалізації стратегії регіонального розвитку логістики. У відкритті регіональних складів ми керуємося принципом 80/20. Тобто 80% обсягу товарів регіону доставлятимуть із львівського РЦ, що позитивно вплине на екологію і доступність товарів для гостей у наших магазинах», — розповідає Олександр Попов, директор офісу операційної складської логістики групи компаній Fozzy Group.

РЦ обслуговує мережі «Сільпо» і «Thrash!Траш!» на території восьми областей: Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької. Це дає змогу оптимізувати логістичні операції як групи, так і наших постачальників на заході України. Зменшення плеча доставляння дозволяє зменшити викиди CO2 на 2 208 тонн за рік, адже тепер вантажівки щороку проїжджають на 3,6 млн км менше.

У роботі складу використовують найновіші технології керування та збирання товарів. Усі процеси автоматизовані. Також новий РЦ стане майданчиком для тестування нових технологій.

На території РЦ облаштовано шість спеціальних зон для різних категорій товарів: камери зберігання й відбирання для стелажної групи, замороженої продукції, охолодженої риби, овочів і фруктів та зони дистрибуції молока і м’яса. Вперше Fozzy Group поєднала у одному комплексі всі процеси, які потребують різні температурні режими.

Складське приміщення діє на базі Protec Zymna Voda — найбільшого технопарку в західному регіоні України.

Інформацію надано Fozzy Group