<style>.lazy{display:none}</style>Стелажі для зберігання шин і дисків
Стелажі для зберігання шин і дисків

Стелажі для зберігання шин і дисків

Стелажі для зберігання шин - це спеціальні конструкції, розроблені для ефективного та зручного зберігання автомобільних шин і дисків. Вони забезпечують оптимальне використання простору.

Кожен рівень стелажа здатний витримувати навантаження до 400 кг, що дає змогу безпечно зберігати шини та диски на стелажах. Це забезпечує оптимальне використання простору і гарантує збереження товарів. Такі стелажі є надійним і ефективним рішенням для організації зберігання шин і дисків, забезпечуючи безпеку і зручність доступу до товарів.

Стелажі для шин і дисків являють собою модульні конструкції, що складаються з вертикальних стійок і горизонтальних траверс. Вони мають збірно-розбірну конструкцію, що дає змогу легко збирати й розбирати стелажі за необхідності. Стійки і траверси стелажів виготовлені зі спеціального профілю з 6-ма ребрами жорсткості. Цей профіль створений з використанням технології холодного згинання сталі, забезпечуючи міцність і надійність конструкції. Завдяки високій несучій здатності, ці балки здатні витримувати значні навантаження.

Стелажі для зберігання шин знаходять широке застосування, їх використовують в автосервісах, шиномонтажних центрах, автомобільних дилерських центрах. Також їх легко адаптувати під зберігання запчастин або виставкових вітрин. Можна комбінувати різні типи полиць для зберігання важливих запчастин і автотоварів на одному стелажі.

Переваги стелажів для шин

Стелажі для зберігання шин розроблені з урахуванням ефективного використання простору. Вони дають змогу максимально збільшити місткість складу або приміщення. Вони також:

 • Забезпечують легкий і зручний доступ до товару. 
 • Дають змогу впорядкувати товари, що дає змогу легко знайти потрібний комплект для обслуговування автомобілів.
 • Спеціальні конструкції стелажів дають змогу зберегти форму та якість шин і дисків. Вони запобігають їхній деформації та пошкодженню.
 • Гаражні стелажі мають різні розміри, вагові обмеження та кількість ярусів. Це дає змогу підлаштовувати їх під конкретні потреби та вимоги клієнта. 
 • Їх легко модифікувати в разі зміни обсягу зберігання.
 • Металеві стелажі для шин виготовляються з міцного та довговічного металу. Це забезпечує їхній довгий термін використання та надійність під час зберігання шин і дисків.
 • Стелажі для зберігання шин і коліс встановлюються порівняно легко і швидко. Більшість з них мають модульну конструкцію, яка полегшує процес складання та встановлення.
 • Мають естетичний зовнішній вигляд.
 • Передбачена можливість встановити полиці для ящиків або іншого автомобільного товару.

Стелаж для шин і дисків: характеристики

 

Параметр

Значення

Розмір під замовлення

Висота

до 4 000 мм

індивідуальні налаштування

Довжина секції

до 2 000 мм

індивідуальні налаштування

Глибина конструкціи

до 600 мм

індивідуальні налаштування

Навантаження на рівень

до 400 кг

-

Покриття

порошкова фарба або оцинкована сталь

-

 

Стелажі для шин і коліс також можуть бути встановлені різними способами:

 • Підлогові стелажі під колеса. Ці конструкції монтуються безпосередньо на підлогу. Вони забезпечують міцну і стабільну систему для зберігання шин і дисків. Для додаткової надійності вони можуть бути закріплені до стін і стелі, що запобігає їхньому зміщенню або перекиданню.
 • Настінні стелажі для шин. У цьому випадку сталеві опори конструкції надійно кріпляться до стіни. Цей спосіб встановлення звільняє підлогу для інших цілей, даючи змогу використовувати простір більш ефективно.
 • Комбіновані стелажі для вантажних шин. Цей тип конструкцій поєднує в собі переваги підлогових і настінних варіантів. Вони кріпляться як до стіни, так і до підлоги, забезпечуючи підвищену надійність і стабільність.

При виборі способу встановлення стелажів для зберігання шин і дисків, рекомендується звернутися до професіоналів ІМВО. Ми зможемо запропонувати найбільш підходящу конструкцію, враховуючи ваші вимоги та особливості приміщення. Під час виготовлення стелажів ми також враховуємо такі фактори, як ціна, розміри та вимоги до експлуатації, щоб вибрати найкраще рішення для вашого бізнесу.

Ми також пропонуємо виготовлення, доставку і монтаж замовлення точно в обумовлений термін. Здійснюємо післягарантійне обслуговування стелажів, готові легко і швидко замінити елементи, провести реконфігурацію.